Aire
1. Kuidas jäid rahule reisiga:
Väga rahul
2. Millised olid meeldejäävamad hetked:
Eks meelde jäävad ikka need kõige raskemad hetked, need kui peast käis läbi mõte “miks ma siia üldse tulin” ja kui see hetk tehtud, siis tunne megaaaaa!
Muidugi seltskond oli ka super ja no need vaated seal mägedes…..
3. Milliseid soovitusi annaksid, et meie reisid oleksid veel lahedamad:
Nagu veeeeel lahedam? Kas see on võimalik????? Mina ütlen, et pole 😛
4. Kuidas tundub hinna ja kvaliteedi suhe:
Väga hea
5. Kas soovitaksid meie reisi ka sõpradele:
Jah
6. Vaba mikrofon
Ei oska midagi lisada, emotsioonid laes!
Rene
1. Kuidas jäid rahule reisiga:
Väga rahul
2. Millised olid meeldejäävamad hetked:
Rumeenia ilus loodus oma mägede ja kurviliste teedega. Ilmaga ka vedas, saime päiksest, lund ja vihma. Giid on mega äge! Meeldis vee takistuste läbimine, enda jaoks peris järskudest nõlvadest üles sõit ja lõpus ka alla sõit. Koopa, kaevanduse ning kõrge tipu külastus. Päeva kava oli ka hästi paika sätitud, kõike oli parasjagu. Päevad oli kõik väga eriilmelised… puhas seiklus. Söögikohad olid head ning toidud maitsvad. Meeldis, et rajad oli pikitud ka asfaldi lõikudega,,, moodustas minu jaoks väga nauditava sõidukogemuse.
3. Milliseid soovitusi annaksid, et meie reisid oleksid veel lahedamad:
Ma polnud aastaid puhkusel käinud,,,, krt parim puhkus üldse, mis mul olnud on!
Kui planeedid paika jälle liigivad,,, Merkuur on Veenuses, kodus piisavalt pesu olen triikinud ning aknaid pesnud, siis loodan Teiega jälle reisile tulla. 🙂
4. Kuidas tundub hinna ja kvaliteedi suhe:
Väga hea
5. Kas soovitaksid meie reisi ka sõpradele:
Jah
6. Vaba mikrofon
Logistika minu arvates töötas hästi. Müts maha, et viitsid vedada sellist reisi formaati. Mulle meeldis, et sain reisile kaasa võtta enda motika. Selle 4 päevaga õppisin rohkem offroadi sõitma, ning tunnetema motikat, mis annan enesekindlust juurde edaspidiseks. Suht kiirelt sain aru, mida motika juures parenda oleks vaja tulevikus, ergonoomika pole veel paigas.
Rait
1. Kuidas jäid rahule reisiga:
Väga rahul
2. Millised olid meeldejäävamad hetked:
Müstilised vaated.
Peale pikemaid tõuse kuskile kõrgele jõudmised jäid hästi meelde ja muidugi need tõusud ise.
Lõputute kurvidega teed.
3. Milliseid soovitusi annaksid, et meie reisid oleksid veel lahedamad:
Kõik oli väga hea. Ei oska midagi rohkemat soovida.
4. Kuidas tundub hinna ja kvaliteedi suhe:
Hea
5. Kas soovitaksid meie reisi ka sõpradele:
Jah
6. Vaba mikrofon
Tahaks juba uuesti minna.
Villy
1. Kuidas jäid rahule reisiga:
Väga rahul
2. Millised olid meeldejäävamad hetked:
Kogu reis oli mõnus. Kui meeldejäävamad hetkel olid ikka mägised vaated ja teed.
3. Milliseid soovitusi annaksid, et meie reisid oleksid veel lahedamad:
Meie tripil oli kõik tasakaalus. Reisijuhina oled rahulik, abivalmis ja sõbralik, mulle sobis kõik.
4. Kuidas tundub hinna ja kvaliteedi suhe:
Väga hea
5. Kas soovitaksid meie reisi ka sõpradele:
Jah
6. Vaba mikrofon
Kiidan reisitutvustusi. Kõik on kenasti lahti kirjutatud ja saab aru, mida oodata. Jätka samas vaimus.
Helar
1. Kuidas jäid rahule reisiga:
Väga rahul
2. Millised olid meeldejäävamad hetked:
Enne polinkat.
3. Milliseid soovitusi annaksid, et meie reisid oleksid veel lahedamad:
Saab veel lahedamaks minna ? Ei kujuta ette.
4. Kuidas tundub hinna ja kvaliteedi suhe:
Väga hea
5. Kas soovitaksid meie reisi ka sõpradele:
Jah
6. Vaba mikrofon
Miski rohutirts lendas metsas kõrva. Jäin seisma ,et seda tüüpi välja õngitseda. Vahepeal oli ees edenemine korralik. Õnneks oli levi ja saime kontakti. Kohe peale seda teeotstes olukord muutus dünaamiliselt paremaks. Midagi sellist mis ei meeldinud ei ole võimalik välja tuua. Kõik oli eeskujulikult tore. Aus vastus.
Aa. Eestlaslikul kombel pean saama viriseda ! : neljandal päeval tibutas vihma ! Kas saan nüüd osa raha tagasi ? 😉
Kuldar M
1. Kuidas jäid rahule reisiga:
Väga rahul
2. Millised olid meeldejäävamad hetked:
Kuna varasem enduro sõidu kogemus puudus siis see reis algusest lõpuni oli ÜLI äge ja õpetlik!
Kindlasti lähen Petsi pakutavatele reisidele veel kaasa!
3. Kuidas tundub hinna ja kvaliteedi suhe:
Väga hea
4. Kas soovitaksid meie reisi ka sõpradele:
Jah